שיתוף פעולה ייחודי

בין CYBEX ו- KAROLINA KURKOVA

במשך עשרים שנה, קרולינה קורקובה הייתה כוח מעורר קנאה בעולם האופנה. התגלתה על ידי אנה וינטור, קרולינה הוכתרה כנערת שער של ווג, עבדה כמלאכית ויקטוריה סיקרט זוהרת וכיכבה בקמפיינים של מותגי יוקרה גדולים כמו גוצ'י, דיור, שאנל, פראדה ולואי ויטון.

.מטבע הדברים, קורקובה חייבת את הקריירה המוצלחת שלה לשילוב של מראה מהמם, משמעת וחוכמה עסקית. אבל יש בזה יותר: אנחנו מדברים על גורם ה- X-או במקרה של קרולינה, גורם ה- K המאחד את האנרגיה, המוטיבציה והתשוקה שלה.

בצילומי הקמפיין של CYBEX במיאמי לקולקציה של קרולינה, מהר מאוד מתברר מהי הרגשת K-factor המפורסם: קרולינה רוקדת, שרה ומשעשעת את משפחתה ואת כל צוות ההפקה מול המצלמה. אבל לוחות זמנים, תהליכים ופגישות אינם מתערבבים כתוצאה מכך. וזה בדיוק מה שהופך את קרולינה למיוחדת כל כך: בין הלחץ של פגישות, החלפת מקומות ללא הרף, היות אם למגוון העבודות, קרולינה תמיד נשארת קרירה. גם אם לא תמיד הדברים הולכים לפי התוכנית, מצב הרוח הטוב של קרולינה סוחף את כולם.

אז איך נוצר שיתוף הפעולה בין קרולינה ל- CYBEX? שניהם חולקים פילוסופיית הורות דומה: כאשר מפתחים את מוצריה, CYBEX מתמקדת במציאת הסימביוזה המושלמת של בטיחות, פונקציונאליות ועיצוב. הורים מודרניים לא יכולים להסתמך רק על הפונקציונליות של מוצרי סייבקס, אלא יכולים גם להתחבר לעיצובים וסגנון אופנה קדימה. וזה משהו שקרולינה מתייחסת אליו עמוקות.

אבל המרכיב החשוב ביותר ב- CYBEX מאת קרולינה קורקובה הוא אהבה. עבור קרולינה האהבה היא הכוח המניע של היקום, אנרגיה ועיקרון חיים חשוב יותר מכל האחרים. זה זורח בעיצוב של קרולינה ובידע שלה כמומחית אופנה: השפתיים האדומות הרחבות משמשות כאלמנט סגנון והבעת אהבה. תמהיל הצבעים וההדפסים הנועזים משקף את פילוסופיית החיים שלה - גישה של שובבות וגחמה שאנו זקוקים לה היום יותר מאי פעם.

נוסף על כך, קרולינה מאמינה מאוד בקיימות כאמצעי לעתיד טוב יותר. כתוצאה מכך, האוסף שלה עשוי מסיבים ממוחזרים מוסמכים של REPREVE®: החוט בכל מוצר משתמש בכ- 31 בקבוקי פלסטיק ממוחזרים.

גלו את עגלות Karolina Kurkova בשת"פ עם Cybex

סלקל CLOUD Z i-SIZE

סלקל המייצג את הסימביוזה האידיאלית של בטיחות ועיצוב אופנתי

גורם לאחרים לסובב את הראש עם הדפסים נועזים של קרולינה הרוחשים באהבה ושמחת חיים.

קנה עכשיו

מנשא YEMA TIE

שמרו על האהובים קרוב עם מנשא YEMA TIE , המעוצב ארגונומית כדי לסייע להתפתחות בריאה ומתכוונן במלואו לתמיכה מתמדת בראשו ובצווארו של ילדך.

קני עכשיו

תיק החלפה מעוצב

תיק ההחלפה המעוצב של קרולינה קורקובה מגיע עם תא לדברים רטובים, מחזיק בקבוקים תרמיים ומשטח החתלה, והוא יכול אפילו להתלבש כתרמיל אם צריך את שתי הידיים חופשיות.

קנו עכשיו

שק שינה לתינוק

אם אתם מוכנים לצאת אל המרחבים, כדאי יהיה להביא את שק השינה הרך והמפנק.
שק השינה הרך משלים את העיצוב המסוגנן של העגלה, ומעוטר בדוגמאות המשתלבות בו מדהים, גם שפתי הנשיקה הגדולות של קרולינה קורקובה שם.

קנה עכשיו
1 מתוך 3