שיתוף הפעולה השני של CYBEX ומעצב האופנה Jeremy Scott

מהפכני וקוטבי - ג'רמי סקוט ויצירותיו ייחודיות. המורד האחרון בעולם האופנה אוהב לחצות גבולות בחייו ועושה זאת בשיתוף הפעולה השני שלו עם CYBEX: ג'רמי סקוט משלב במיומנות ובאלגנטיות את כנפי המלאך האופייניות שלו בזהב בעיצוב השחור של העגלה יחד עם הסיסמה החצופה: "adults suck then you are one".

המורד האופנתי האחרון

המעצב האמריקאי ג'רמי סקוט, הידוע בשבירת מוסכמות, מפרק את מנהגי עולם האופנה. לאחר שהלביש כוכבות על כמו ריהאנה, קייטי פרי ומיילי סיירוס ושיתף פעולה עם ADIDAS, מנהל הקריאייטיב של מוסקינו מתחיל כעת את שיתוף הפעולה השני שלו עם CYBEX.

הטוב ביותר משתי העולמות

הרעיונות ההומוריסטיים של סקוט לתרבות הפופ ותכונות הפונקציונליות של CYBEX, תקני הבטיחות הגבוהים ביותר ועיצוב אלגנטי נראים כלא מתאימים? אולם לעולמות מנוגדים אלה יש מכנה משותף אחד: הם כאן כדי לפרוץ גבולות.

גלו את קולקציית Jeremy Scott »Wings«

סלקל CLOUD Z i-SIZE

סלקל Cloud Z i-Size מאפשר סימביוזה מושלמת של בטיחות ועיצוב אופנתי ומשלים את מערכת הנסיעות 3 ב-1 של ג'רמי סקוט שלך.

קני עכשיו

מנשא YEMA TIE

מנשא Yema Tie בעיצוב ג'רמי סקוט
- דור חדש של מנשא אופנתי, המשלב מומחיות ארגונומית ונוחות עם איכות שאפשר לסמוך עליה.

קנה עכשיו

שק שינה לתינוק

שק השינה מסדרת ג'רמי סקוט מציע הגנה מפני רוח, גשם וקור. שק השינה המרווח עשוי מבדים נוחים עם בטנה נעימה, ובו תוספת פלסטיק למניעת לכלוך מנעליים.

קני עכשיו

תיק החלפה מעוצב

תיק ההחלפה השימושי בסדרת CYBEX Priam של ג'רמי סקוט, שחור ומעוטר בפרטי זהב, מגיע עם תא לדברים רטובים , מחזיק בקבוקים, משטח החתלה וכיס חיצוני נוסף עם רוכסן יפהפה בצורת זהב.

קנה עכשיו
1 מתוך 3

החיים מלאים בהשראה , במיוחד כשיש לך ילדים

לא משנה אם טיולים עירוניים, סיורי קניות או מפגשים עם חברים - עם המוצרים מקולקציית CYBEX מאת ג'רמי סקוט יהיה לכם הכל - סגנון חיים אופנתי ללא פשרות ונוחות מירבית לכם ולמלאך הקטן שלכם.