כסא הבטיחות הטוב ביותר שתוכלו למצוא

כסא הבטיחות הטוב ביותר שתוכלו למצוא

 בהיותכם מודעים לסכנות שעל הכביש, אתם בוודאי רוצים עבור ילדכם את כסא הבטיחות הטוב ביותר. לצורך הזה עונה המותג עולמי המוביל cybex עם כיסא בטיחות מדגם Sirona M SENSOE SAFE, נוחות, הנחשב לכיסא בטיחות הטוב בעולם. הכיסא מספק מענה אופטימאלי לצרכי בטיחות ועיצוב עכשווי. תוכלו להזמינו באחת מנקודות המכירה ברחבי הארץ או ישירות דרך אתר החברה בישראל, ולקבלו עם משלוח חינם לכל כתובת מבוקשת בארץ, עם אחריות יבואן של שנתיים.

 

הכירו את כסא הבטיחות Sirona M

 Sirona M, העומד בכל דרישות התקן האמריקאי המחמירות, נחשב לכיסא בטיחות הטוב בעולם. זהו מוצר איכותי, בטוח, מעוצב ונוח לשימוש המציג בין היתר את המאפיינים הבאים:

 SensorSafe 2.0- מערכת חיישנים חדשנית המעלה את רמת הבטיחות של הילד ברכב, מורכבת במושב מאלמנט של קליפ בחזה שעוקב אחר מצב הילד ומקושרת עם טלפון סלולארי של ההורה ולמקלט המותקן ברכב.

 

  • LSP system- מערכת הגנה נגד פגיעות צד בכיסא הבטיחות עם יכולת להקטין עד עשרים וחמישה אחוז מעוצמת הפגיעה.

 

  • משענת ראש- הכיסא גדל עם הילד והוא כולל משענת ראש מתכווננת עם שניים עשר מצבים, המבטיחים הגנה ונוחות מרבית לילד הנוסע ברכב.

 

  • מצבי שכיבה- למושב עשרה מצבי שכיבה, לרבות תוספת מתאימה לגיל לידה ועד משקל של חמישה קילו, כולל מצב שכיבה בזווית ישרה, עם מבנה המונע בעת שינה תזוזה רצויה של ראש התינוק.

 

  • עיצוב- למושב עיצוב חכם ומתקדם, נוח לשימוש על ידי ההורה והילד.

 

על מערכת SensorSafe 2.0

 אחד האלמנטים המרכזיים ההופכים את Sirona M לכיסא הבטיחות הטוב ביותר בשוק, הינה מערכת חיישנים מתקדמת SensorSafe 2.0. מערכת זו מספקת לנהג התראה מיידית אודות מצבו של הילד בתרחישים שונים. בין היתר המערכת שבה ומתריעה בזמן אמת במקרה שהילד נשאר ברכב שאינו מונע. כמו כן היא מתריעה אם הילד פתח במהלך נסיעה את אבזם הבטיחות של המושב. בנוסף, החיישנים עוקבים אחר הטמפרטורות במושב האחורי ומתריעים במקרה שחם או קר מדי, ועוד. מעבר לכך האפליקציה של המערכת מספקת יישום נוח ופשוט לשימוש נכון בכיסא, סרטוני הדרכה ומענה לשאלות נפוצות בנושא.

 

הזמנת כיסא בטיחות איכותי ומתקדם

הזמנת כיסא בטיחות הטוב בעולם מוצעת און ליין דרך האתר המתקדם שלנו. כמו כן לביצוע הזמנות וקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא צרו קשר עם נציגי סייבקס בישראל בטלפון 09-8765941.